Mergvakario pramogos ir ne tik...

💫Astro-Numerologė
🏆Virš 1000 sėkmingų klientų istorijų
☀️Pas mane skaičiai atsako į visus klausimus

Astronumerologė Aleksandra
Astronumerologė Aleksandra

Astro mergvakaris 

Šiuo metu vieni ruošiasi vestuvėms, kiti – mergvakariui. Juk taisyklingai ištekinti draugę – labai svarbi tradicija nuo senų laikų. Mūsų protėviai į tai žiūrėjo labai rimtai. Be dainų ir vainikų pynimo, būtent tuo metu buvo perduodami patarimai ir rekomendacijos nuotakai. Iš čia kilo mintis sukurti AstroMergvakarį, būti jūsų šventės dalimi ir pasidalinti naudinga bei pozityvia informacija. 

Yra du variantai: 

1. Aš bendrauju tik su nuotaka apie jų santykius su būsimu vyru, kiekvieno jų ypatumus, pasakoju apie jų suderinamumą (nėra blogo suderinamumo, jei abu nori būti kartu), teikiu rekomendacijas, kaip abu partneriai gali padaryti savo sąjungą dar geresnę ir kaip išvengti konfliktų ateityje. 

2. Mes draugiškai leidžiame laiką visi kartu ir aš dalinuosi einamojo mėnesio prognozėmis, pasakoju ką reiškia vestuvių data, atsakau į visus rūpimus klausimus ir dar daugiau. Po susitikimo aš asmeniškai nuotakai siunčiu jų poros suderinamumo mini – aprašymą su rekomendacijomis. 

Kaina už valandą. Paprastai valandos pakanka. Atvyksiu į jūsų nurodytą vietą. Jei renginys vyksta už Klaipėdos ribų, prie kainos pridedamos kelionės išlaidos. Ir tegul kiekviena šventė būna ne tik linksma, bet ir prasminga.

Pirkinių krepšelis