,

Namų kvapas su lazdelėmis Sensual Vanilla Musk 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose mandarinų, mėtų, bergamotės ir kriaušės kvapai susilieja, suteikdami kvapui šviežumo ir energijos. Šie gaivūs ir vaisiški akcentai atneša jūsų aplinkai ryškumą ir gyvybingumą.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia pačiulio, prieskonių, jazmino, kedro ir smilkalų švelnumą ir subtilumą. Jų derinys suteikia kvapui gyvybingumo, šilumos ir įdomumo. Tai kviečia pajusti įkvepiančią ir prabangią atmosferą. Sėdėdami ar atlikdami savo užduotis, patirsite neįprastą dvasingumo pojūtį, kuris nuoširdžiai privers jūsų sielą pasinerti į aromatų mėgėjų rojų.

Apatinėse natose slypi sandalmedžio, gintaro, muskuso ir vanilės švelnumas. Jų derinys priduoda kvapui švelnumo, prabangos ir jaukumo. Tai pripildo erdvę malonumu ir subtilia elegancija.

Šis “Sensual Vanilla Musk” aromatas kvapų lazdelių difuzoriui atneša šviežumą ir švelnumą jūsų erdvei. Jis pripildo jūsų namus ar biurą gaiviu ir prabangiu aromatiniu pasauliu, kviečiančiu mėgautis atsipalaidavimu ir malonumu. Leiskite šiam kvapui prasiskverbti į jūsų aplinką ir sukurti nuostabią atmosferą, pilną šviežumo ir aromatinių prabangų. Skirkite laiko sau ir pasinerkite į aromatų kupiną nuotykį, kuris leis jums pamiršti kasdienius rūpesčius ir leis mėgautis malonumo momentais su šeima ir draugais.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, cis-3-Hexenyl salicylate, 3-(5,5,6-Trimethylbicyclo[2.2.1]hept-2-yl)cyclohexan-1-ol, Linalyl acetate, Linalool, Coumarin, Geraniol.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis