,

Namų kvapas su lazdelėmis Enchanted Blooms 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose išsiskiria gaivios obuolių žievės ir energingos bergamotės aromatai. Šie kvapai pradeda kvapą ryškiai ir subtiliai, suteikdami jam vaisiškumo ir šviežumo akcentą. Jie paskatina malonias asociacijas ir suteikia atmosferai gyvybingumo.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia švelnią ir romantišką rožių bei lelijų dermę. Jų gėlių kvapai prideda elegancijos ir švelnumo kvapui, sukuria malonų ir romantišką nuotaiką. Šie žiedų aromatai prabunda ir pradeda plisti, pritraukdami dėmesį ir suteikdami kvapui žavesio.

Apatinėse natose susilieja šilti ir švelnūs pačiulio, muskuso, sandalmedžio ir vanilės aromatai. Šie kvapai suteikia prabangos ir šilumos kvapui, sukuria jaukumą ir ramybę. Jų subtilūs ir ilgai trunkantys kvapai priverčia pajusti malonumą ir atsipalaidavimą.

Šis “Enchanted Blooms” aromatas yra skirtas kvapų lazdelių difuzoriui, kuris sukuria malonia ir ypatingą atmosferą. Jis plinta erdvėje švelniai ir nuolatos prideda žavesio jūsų patalpoms. Leiskite šiam kvapui apgaubti jūsų namus ar biurą malonia ir jaukia atmosfera, sukurianti komfortą ir harmoniją.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Linalool, Linalyl acetate, d-Limonene, Vanillin, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8 tetramethyl 2-naphthalenyl)ethanone.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis