,

Namų kvapas su lazdelėmis Rhubarb Zest 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose gaivus greipfruto ir rūgštus rabarbarų aromatas subtiliai susijungia, suteikiantis kvapui šviežumo ir ryškumo. Šie vaisiški akcentai suteikia jūsų aplinkai gyvybingumo ir energijos.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia saldžių braškių, aviečių, obuolių ir slyvų subtilumą. Jų derinys priduoda kvapui vaisių gėrybių ir saldumo, kuris kviečia mėgautis aromatinėmis skonio spalvomis.

Apatinėse natose slypi vanilės švelnumas, šilumą suteikiantis kedro medis ir subtilus muskuso akcentas. Jų derinys priduoda kvapui jaukumo, ramybės ir subtilios elegancijos. Tai pripildo erdvę šiluma ir švelnumu.

“Rhubarb Zest” aromatas kvapų lazdelių difuzoriui atneša gaivumą ir švelnumą jūsų erdvei. Jis pripildo jūsų namus ar biurą subtiliu ir maloniu aromatiniu pasauliu, kviečiančiu mėgautis atsipalaidavimu ir malonumu. Leiskite šiam kvapui pripildyti jūsų aplinką ir sukurkite nuostabią atmosferą, pilną gaivumo ir aromatinių gėrybių.

Šis ypatingas aromatas sukuria neįprastą kvapų kokteilį, kuris privers Jus mėgautis kiekvienos kvapo natos niuansais. Difuzorius leidžia tobulinti jūsų erdvę, suteikdamas jai gaivumo bei prabangos akcentą. Suvokite kvapų subtilumą ir pasinerkite į ypatingą aromatų pasaulį, kuris leis pamiršti kasdieninius rūpesčius ir leis pasijusti ypatingai. “Rhubarb Zest” aromato lazdelių difuzorius taps jūsų mėgstamiausiu kvapų akcentu, kuris mielai kvies svečius į savo erdvę.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Ethyl methylphenylglycidate, alpha-Amylcinnamaldehyde, 5-Cyclohexadecen-1-one, Eugenol, Phenethyl acetate, delta-1-(2,6,6-Trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one, (2E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-one, alpha-Cedrene.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis