,

Namų kvapas su lazdelėmis Evergreen Spice Fusion 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose susijungia šviežumas ir kvapnus laimu akcentas, gaivus ir aromatingas bazilikas, šviesus miško pušies aromatas, bei aistringi raudonieji pipirai. Juos papildo galbanas, kuris suteikia kvapui ypatingo žavesio.

Kuomet kvapas išsiplečia, atsiskleidžia vidutinės notos, kuriose įsikūnija švelnus jazminų žiedų aromatas, šilta ir aromatinga cinamono gudrybė, prieskoninė gvazdikėlių skvarba, žavinti lelija ir gaivinantis ozono akcentas. Šie aromatai sukuria subtilų ir įdomų kvapą, kuris privers pajusti ypatingą žavesį.

Apatinėse notose susijungia gintaro aromatas, švelnus ir medinis sandalmedžio kvapas, bei kadagio akcentas. Šie komponentai sukuria gilumą ir pastovumą, suteikdami kvapui prabangumo ir rafinuotumo.

Šis “Evergreen Spice Fusion” aromatinis kvapas kvapų lazdelių difuzoriui yra tikra jausmų kelionė, pripildanti erdvę šviežumo, šilumos ir elegancijos. Šis kvapas sukuria pakviečiančią, įkvepiančia, žavią ir gaivinančią aplinkos atmosferą. Leiskite šiam įdomiam kvapui pripildyti jūsų erdvę ypatingo aromatinio žavesio ir leiskite sau mėgautis jo suteikiamomis malonumų kupinomis akimirkomis.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 2-Butyl-4,4,6-trimethyl-1,3-dioxane, Dihydromyrceno, Acetyl cedrene, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, 3-(o-Ethylphenyl)-2,2-dimethylpropionaldehyde, Eugenol, Allyl (cyclohexyloxy) acetate, Camphene, Cinnamaldehyde.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis