,

Namų kvapas su lazdelėmis Fruitful Whispers 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose dominuoja ryškus ir gaivus rabarbarų aromatas. Jo šviežumas ir subtilus rūgštingumas suteikia kvapui energijos ir gyvybingumo. Šis kvapas priverčia atsiversti ir sužavėti savo skirtingais niuansais.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia minkštą persikų ir sultingos kriaušės aromatų derinį. Šie vaisių akcentai prideda saldumo ir gaivumo kvapui, sukuria jaukumą ir pritraukia dėmesį. Jie kvapą padaro skaniai saldų ir gaivų tuo pačiu metu.

Apatinėse natose slepiasi gervuogių ir slyvų aromatų derinys. Jų sodrus ir subtilus aromatas suteikia kvapui gilesnį ir apgaubiantį jausmą. Šie vaisių akcentai suteikia kvapui prabangos ir praturtina jo skleidžiamą atmosferą.

Šis “Fruitful Whispers” aromatas yra skirtas kvapų lazdelių difuzoriui, kuris praturtina jūsų erdvę gaivumu, šviežumu ir subtiliais vaisių aromatų niuansais. Jis skleidžia jaukų ir malonų kvapą, kuris apgaubia jūsų namus ar biurą malonumu ir ramybe. Leiskite šiam kvapui atgaivinti ir praturtinti jūsų erdvę, kuriant nuostabią atmosferą ir suteikiant jums jaukių, bei malonių pojūčių.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Linalyl acetate, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, d-Limonene, Linalool, Ethyl methylphenylglycidate.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis