,

Namų kvapas su lazdelėmis Musk-infused Fruity Bliss 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose šviežumas ir citrusinės citrinos akcentai derinasi su obuolio švelnumu. Jų derinys suteikia kvapui gaivaus ir energingo charakterio. Pradžioje, švieži vaisiai ir aktyvūs citrusiniai akordai privers jus pajusti vaisių sodų kvapus ir prisiminimus apie vasaros nuotaiką.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia vaisiškumo gausybę. Persikas, braškė, spanguolė, vynuogė ir rožė suteikia kvapui subtilaus ir romantiško aromato, kuris įkvepia jūsų aplinką žavesio ir gaivinamųjų vaisių kvapu. Jų švelnumas ir gaivumas įvilks jus į aromatų šokių šventę, o jūsų erdvė taps tikra vaisių ir gėlių harmonija.

Apatinėse natose slypi švelnus ir šiltas muskusas. Jis pripildo erdvę švelnumu, sukurdamas pagrindą, ant kurio žavus kvapas gali išsiskleisti ir pasilikti. Šis pagrindas suteikia kvapui stabilumo ir svarbos, leidžiančio mėgautis visais kvapo niuansais iš naujo.

Šis “Musk-infused Fruity Bliss” aromatas kvapų lazdelių difuzoriui pripildo jūsų erdvę subtiliu ir gaivinančiu vaisių žavesiu. Jis suteikia jaukumo ir romantiškumo, kviečiantį mėgautis malonia ir energizuojančia atmosfera. Leiskite šiam kvapui pripildyti jūsų namus ar biurą gaivinančiomis akimirkomis ir atnešti ramybę bei jaukią aplinkos atmosferą. Aromato magija suteiks jūsų aplinkai harmonijos ir aistros derinį, leisiantį mėgautis kasdieninėmis akimirkomis su ypatingu aromatiniu žavesiu.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Linalool, Ethyl methylphenylglycidate, cis-2-tert-Butylcyclohexyl acetate, Nerol, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis