,

Namų kvapas su lazdelėmis Velvet Elegance 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose derinami gaivus mandarinas, švieži citrina, aromatingas cinamonas ir švelni bergamotė. Jų mišinys suteikia kvapui ryškumo, gaivumo ir energijos. Šie citrusiniai akcentai skatina atsipalaidavimą ir suteikia patogumo pojūtį.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia gilias gintaro, švelnaus pačiulio, aromatingo tabako, jautrių jazminų ir apgaubiančio kedro aromatų derinį. Jų harmonija suteikia kvapui švelnumo, prabangos ir šilumos. Šie aromatai skatina įsiklausyti ir mėgautis jų subtiliais niuansais.

Apatinėse natose slepiasi švelnus vanilės, gaivus gintaro, saldus tonkos, galingas muskuso ir raminantis sandalmedžio aromatai. Jų mišinys suteikia kvapui švelnumo, šilumos ir ilgaamžiškumo pojūtį. Šie galingi akcentai sukuria jaukia ir raminančia atmosferą.

Šis “Velvet Elegance” aromatas yra skirtas kvapų lazdelių difuzoriui, kuris praturtina jūsų erdvę prabanga, šiluma ir subtiliais aromatiniais niuansais. Jis skleidžia prabangią ir gaivią kvapų kombinaciją, kuri apgaubia jūsų namus ar biurą malonumu ir ramybe. Leiskite šiam kvapui sukurti jaukią atmosferą ir mėgautis jo gaivinančiu poveikiu.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 1,3,4,6,7,8-Hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta-gamma-2-benzopyran,1 -(5,6,7,8 Tetrahydro-3,5,5,6,8,8-hexamethyl-2-naphthyl)ethan-1-one(Fixolid), Coumarin, Acetyl cedrene, d-Limonene, Cinnamyl alcohol, Linalyl acetate, Linalool.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis