,

Namų kvapas su lazdelėmis Sweet Fig Symphony 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Pristatome įspūdingą “Sweet Fig Symphony” aromatų derinį jūsų namams, itin kruopščiai sukurta, kad sukurtų žavią nuotaiką. Šis aromatas atveria savo kvapą įspūdingu viršutinių natų akordu, kai sodrus juodųjų serbentų, aviečių ir saldžių vyšnių mišinys susilieja, kurdamas gyvą vaisių simfoniją, kuri nuo pat pirmojo įkvėpimo įvilioja į savo gaivinančią ir saldžią magiją.

Kvapo vystymosi metu vidutinės natos atskleidžia unikalų aviečių lapo, figos ir vilkdalgio derinį. Aviečių lapai suteikia šviežumo akcentą, tuo tarpu figa atneša saldumo nuotaiką. Žemės ir miltų atspalviai, kuriuos suteikia vilkdalgis, prideda subtilumo ir elegantiškumo, sukuriant ramybės pojūtį.

Apatinėse natose jus pasitinka harmoningas junginys: kreminis ir tropinis kokosų atspalvis įsilieja su švelniu sandalmedžio aromatu. Kvapą dar labiau sustiprina šilti ir mediniai kedro atspalviai, suteikiantys tvirtą ir pagrindinį pamatą.

Kartu šis “Sweet Fig Symphony” aromato kompozicijos derinys siūlo daugiapakopį įspūdį, kuris atgaivina jausmus. Vaisių ir gėlių akordai susipina su kremine ir medžių esmėmis, sukuriant aromatą, kuris kelia nuotaiką ir suteikia jaukumo, paliekant ilgalaikį įspūdį bet kurioje vietoje, kur jis sklinda.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Acetyl cedrene, alpha-iso-Methylionone, Methyl cinnamate, alpha-Cedrene, Ethyl methylphenylglycidate.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis