,

Namų kvapas su lazdelėmis Melon Mirage 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinės natos pradeda kvapą su rože, pakalnutėmis, jazminais, frezija, bergamote, mėta, kriaušėmis ir mandarinų akcentais. Šis gausus gėlių ir vaisių derinys suteikia kvapui prabangą ir švelnumą. Rožės ir jazminų švelnumas subtiliai susipina su citrusinių vaisių gaivumu, kuris įkvepia ir sukuria žavingą aromatų skonį.

Aromato raida tęsiasi į vidutines natas, kur susilieja kmynai, melionai, citronelė, bananai, jazminai, kedras ir smilkalų akordas. Ši vidurinių natų kompozicija suteikia aromatui įdomumo ir įvairovės. Kedro šiluma subtiliai subrandina kvapą, o citronelės ir bananų švelnumas prideda pikantiškumo.

Apatinės natos pasižymi agurkais, obuoliais, gintaru, muskusu, vanile ir santalmedžiu. Šios apatinės natos suteikia aromatui švelnumo ir stabilumo. Agurkų gaivumas susipina su obuolių saldumu, o gintaras ir santalmedis prideda kvapui šilumos ir gilumo.

Šis “Melon Mirage” lazdelių difuzoriui skirtas kvapas taps jūsų erdvės kvapu, prisotintu gėlių švelnumo ir vaisių gaivumo. Leiskite šiam aromatui paversti jūsų namus maloniu ir subtiliu aromatų rojumi, kuriame kiekvienas kvapas puikiai suderinamas su kitu, sukurdamas unikalią ir nepakartojamą atmosferą.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, alpha Amylcinnamaldehyde, 1,3,4,6,7,8-Hexahydro 4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta gamma-2-benzopyran, Linalyl acetate, Linalool, d-Limonene, Oxacyclohexadecen-2-one, cis-3-Hexenyl salicylate, 3-(5,5,6-Trimethylbicyclo[2.2.1]hept-2-yl)cyclohexan-1-ol, Coumarin, Geraniol, Cedryl acetate, alpha-Cedrene, Diethyl phthalate.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis