,

Namų kvapas su lazdelėmis Nutty Indulgence 100ml.

29.00 

Prieinamumas: Turime

Kategorijos: ,

Viršutinėse natose riešutų švelnumas, apelsinų šviežumas ir kokosų aromatas susilieja, suteikiantis kvapui švelnų ir gaivų charakterį. Pradžioje pažįstami kvapai subtiliai skleidžia paslaptingą intrigą, o švieži vaisių akcentai sušvelnina bet kokį kasdienio gyvenimo stresą.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia gilų graikinio riešuto, kaštono ir gvazdikėlio subtilumą, kartu su pikantišku imbiero akcentu. Tai suteikia kvapui subtilios ir šilumą suteikiančios aromatinės sudėties, kviečiančios mėgautis malonumu ir patogumu. Jūsų pojūčiai ims šokiruoti iš paslaptingo riešutų ir gvazdikėlių sambūvio, o kartu su imbieru jie sužadins ne tik kvapus, bet ir dvasią.

Apatinėse natose slypi saldžios vanilės, traukiančios kavos, švelnaus cukraus ir švelnaus muskuso akcentai. Jų derinys priduoda kvapui švelnumo, slegiančio jaukumo ir subtilaus saldumo. Tai pripildo erdvę jaukumu, ramybe ir ilgalaikiu aromatiniu charakteriu. Prisilieskite prie šio magiško aromato, ir jūs pajusite, kaip jis apgaubia jūsų erdvę malonumu ir kvapniu prisilietimu.

Šis “Nutty Indulgence” aromatas kvapų lazdelių difuzoriui atneša švelnumą ir jaukumą jūsų erdvei. Jis pripildo jūsų namus ar biurą subtiliu ir šilumą suteikiančiu aromatiniu pasauliu, kviečiančiu mėgautis atsipalaidavimu ir malonumu. Leiskite šiam kvapui pripildyti jūsų aplinką ir sukurkite nuostabią atmosferą, pilną švelnumo ir aromatinių prabangų.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, d-Limonene, Cinnamaldehyde, Piperonal, Coumarin.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis